Suharekë, burri tenton ta fusë me dhunë në veturë ish-gruan e tij
Kronika

Suharekë, burri tenton ta fusë me dhunë në veturë ish-gruan e tij

K.Kasumi/ RTKlive

Një grua e cila kishte urdhër mbrojtje nga gjykata, ka njoftuar policinë se ish-bashkëshorti i saj ka tentuar që me dhunë ta fuste në veturën e tij.

Njoftimi i plotë:

MOSZBATIM I URDHËRIT MBROJTËS  

Suharekë, 25.09.2022-09:30.

"Viktima femër kosovare e cila kishte urdhër mbrojtës nga gjykata,  ka njoftuar se  ish bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull  kosovar ka tentuar që me dhunë ta fuste në veturën e tij .I dyshuari është penguar nga disa persona por i njëjti ka arritur që ti marr telefonin mobil viktimës  dhe  të largohet në drejtim të panjohur. Rasti nën hetime".


MË SHUME NGA Kronika