Burri e raporton të zhdukur gruan në Mitrovicën e Veriut
Kronika

Burri e raporton të zhdukur gruan në Mitrovicën e Veriut

K.Kasumi/ RTKlive

Sipas raportit 24-orësh të Policisë së Kosovës një burrë nga fshati Jabukë i Mitrovicës së Veriut e ka raportuar të zhdukur bashkëshorten e tij.

Njoftimi i plotë:

PERSON I ZHDUKUR

Fsh. Jabukë 22.09.2022 – 19:30. Me  26.09.2022 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e ti femër kosovare me 22.09.2022 ka dalur nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj. Lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet.


A.R Katana
Kosovo Telecom
Golden Eagle