Gjilan, arrestohen dy të dyshuar për prostitucion
Kronika

Gjilan, arrestohen dy të dyshuar për prostitucion

K.Kasumi/RTKlive

Janë arrestuar dy të dyshuar për mundësim ose detyrim me prostitucion, ka njoftuar policia

Sipas raportit 24-orësh një shtetas kosovar dhe një shtetase e Serbisë janë dërguar në mbajtje të hënën.

"Janë arrestuar dy të dyshuar, një mashkull kosovar dhe një femër shtetase e Serbisë, nën dyshimin se të njëjtit në bashkëveprim kanë kryer veprën penale  të lartcekur. Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje", thuhet në njoftim.


A.R Katana
Kosovo Telecom
Golden Eagle