Arrestohet për sulm fizik ndaj nënës dhe bashkëshortes
Kronika

Arrestohet për sulm fizik ndaj nënës dhe bashkëshortes

V. Thaçi / RTKlive

Në Kamenicë, Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin pasi i njëjti kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe nënën e tij.

Policia rastin e ka cilësuar si “dhunë në familje”. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.


MË SHUME NGA Kronika