Zhduken dy persona në dy raste të ndara në Mitrovicë
Kronika

Zhduken dy persona në dy raste të ndara në Mitrovicë

E. Hoti/ RTKlive

Dy meshkuj, në dy raste të ndara në Mitrovicë, janë zhdukur.

Policia njofton se të dielën rreth orës 15:00 një person ka informuar se viktima mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

“Rasti është duke u hetuar”, tha policia.

Ndërsa, nga fshati Zhabar i Mitrovicës, të dielën rreth 11:30 një person ka informuar se viktima mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Sipas policisë edhe ky rast sipas është nën hetime. 


MË SHUME NGA Kronika