Kanosi dhe ngacmoi seksualisht një femër, arrestohet
Kronika

Kanosi dhe ngacmoi seksualisht një femër, arrestohet

E. Hoti/ RTKlive

Një person është arrestuar për shkak të veprave penale “kanosje dhe ngacmim seksual” ndaj një femre.

 

 

Siç njofton Policia e Kosovës në raportin  e saj 24-orësh, rasti ka ndodhur me  datën 13.01.2022, në Prishtinë.

“Prishtinë 13.01.2023. Më 16.01.2023 është arrestuar i dyshuari  kosovar për shkak të veprave penale Kanosje dhe Ngacmim seksual ndaj një femre”, thuhet në njoftim.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

 


MË SHUME NGA Kronika