Tre të lënduar në aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Gjilan
Kronika

Tre të lënduar në aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Gjilan

RTKlive

Tre persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti në rrugën Prishtinë-Gjilan, konkretisht në fshatin Slivovë.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Sipas saj në këtë aksident me të lënduar i cili ka ndodhur rreh orës 19:00, kanë qenë të përfshira dy automjete.

“ Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar tre persona dhe me rastin po merret njësiti i trafikut, ka thënë Ahmeti.

Në këtë aksident me të lënduar i cili ka ndodhur rreh orës 19:00, kanë qenë të përfshira dy automjete.


MË SHUME NGA Kronika