E rrahën nënën, arrestohen dy persona në Gjilan
Kronika

E rrahën nënën, arrestohen dy persona në Gjilan

RTKlive

Dy persona janë arrestuar të premten, rreth orës 18, në Gjilan, pasi dyshohet se e kanë rrahur të ëmën.

 “Viktima femër kosovare ka raportuar se dy djemtë e saj të dyshuarit meshkuj  kosovarë, e kanë sulmuar fizikisht dhe shkaktuar shqetësime psikologjike”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Bëhet e ditur se dy të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit  janë dërguar në mbajtje

 


MË SHUME NGA Kronika